تقویت ترمز, تعویض دیسک ترمز, تعویض لنت ترمز, تعویض لنت در محل, سرویس ترمز

نصب و سرویس لنت ترمز و دیسک ترمز در محل مشتری برای اولین بار به صورت تخصصی

نصب لنت و دیسک ترمز و سرویس ترمز خودرو شما به صورت در محل
نصب لنت و دیسک ترمز و سرویس ترمز خودرو شما به صورت در محل

نصب لنت و دیسک ترمز و سرویس ترمز خودرو شما به صورت در محل
نصب لنت و دیسک ترمز و سرویس ترمز خودرو شما به صورت در محل

نصب و سرویس لنت ترمز و دیسک ترمز در محل مشتری برای اولین بار به صورت تخصصی

نصب و سرویس لنت ترمز و دیسک ترمز در محل مشتری برای اولین بار به صورت تخصصی یکی از خدمات ویژه فروشگاه مصباح ترمز است که به دلیل صرفه جویی در وقت مشتریان عزیز مصباح ترمز راه اندازی شده است.

برای اولین بار در ایران کلینیک تخصصی ترمز ” مصباح ترمز ” که فروشگاه تخصصی لنت و دیسک ترمز در مرکز بازار تهران است ، اقدام به انجام خدمات نصب و سرویس اصولی و تخصصی لنت و دیسک ترمز به صورت سیار و در محل مشتریان کرده است .

نصب و سرویس لنت ترمز و دیسک ترمز در محل مشتری برای اولین بار به صورت تخصصی
سفارش نصب و سرویس اصولی و تخصصی لنت و دیسک ترمز به صورت سیار در محل مشتری

چرا خودمان لنت ترمز را تعویض نکنیم و به هر مکانیکی اعتماد نکنیم؟

اگر در پیج اینستاگرام همراه ما بوده اید قطعا می دانید که سرویس ترمز و تعویض لنت در ظاهر کار بسیار ساده ای است .اما نکته ای که باید به آن توجه نمایید این است که گاهی کالیپر های ترمز خودرو روان نیستند و اصطلاحا نیاز به گریس کاری و روانکاری دارند که این کار در حوزه سرویس های دوره ای خودرو قرار می گیرد.

گهگاهی پیش می آید که با هزینه کمتر می توانید نصب و سرویس لنت ترمز و دیسک ترمز را انجان دهید اما نکته مهم فقط تعویض سریع لنت ترمز خودرو شما نیست . زیرا کوچکترین بی توجهی به سلامت قطعات ترمز می تواند به خسارتی بزرگ منجر شود.

نصب و سرویس لنت ترمز و دیسک ترمز در محل توسط تیم ما خیال شما را از دقت کار بالا راحت می کند.

برای قدرت ترمزگیری خوب چند نکته مهم وجود دارد که حتما باید به آن توجه نمایید .

1 . سلامت دیسک ترمز خودرو 2 . سلامت گردگیرهای کالیپر ترمز 3 . سلامت پین های ریلی کالیپر ترمز 4 . روان بودن پین های کایپر ترمز 5 . گریس کاری اصولی بالا و پایین لنت ترمز 6 . با ضربه در نیاوردن دیسک ترمز 7 . چرب نشدن دیسک ترمز قبل از نصب 8 . درست جا زدن بلبرینگ ها و بر روی توپی خودرو 9 . تمیز کردن اصولی پشت توپی چرخ

هرکدام از این نکات در کارکرد صحیح سیستم ترمز خودرو شما تاثیر بسیار زیادی دارد که در شرایط مختلف رانندگی قطعا برای شما نمایان خواهد شد .

مزایای نصب و سرویس لنت ترمز و دیسک ترمز در محل مشتری برای اولین بار به صورت تخصصی

به دلیل ازدحام و ترافیک زیاد شهر تهران و گستردگی طیف مشتریان از اقصی و نقاط تهران ، فروشگاه اینترنتی و حضوری مصباح ترمز اقدام به راه اندازی این سرویس کرد و تا کنون مشتریان زیادی توانسته اند به صورت وی آی پی از خدمات نصب و سرویس در محل مصباح ترمز در جای جای تهران استفاده کنند.

مکانیک اختصاصی مصباح ترمز با آموزش هایی که در زمینه سرویس ترمز دیده است قادر به نصب و سرویس انواع لنت ترمز دیسکی و کاسه ای و تعویض و سرویس دیسک ترمز انواع خودرو ، تعمیرات و سرویس پیستون و کالیپر ترمز انواع خودرو جهت کارکرد بهتر و سرویس های کامل روان‌کاری می باشد.

تمامی موارد ذکر شده در بالا در سرویس های اصولی مصباح ترمز رعایت می شوند که می تواند در قدرت ترمز خودرو شما بسیار تاثیر گذار باشد.

نحوه درخواست نصب و سرویس لنت ترمز و دیسک ترمز در محل مشتری برای اولین بار به صورت تخصصی

نیروهای آموزش دیده مصباح ترمز می توانند در صورت نیاز شما سریعا به محل شما رسیده و تعویض لنت ترمز خودرو شما را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهند.

از نیازهای این خدمات دارا بودن محلی مثل پارکینگ برای انجام هرچه دقیق تر و سریع تر خدمات مد نظرتان است.

برای درخواست خدمات تنها کافی است هنگام انتخاب و خرید محصول ، از بین گزینه های حمل و نقل ، گزینه نصب در محل را انتخاب نموده و یا با شماره ما 09120395569 تماس حاصل فرمایید تا در سریع ترین زمان به همراه مشاوره رایگان در مورد ترمز خودرو شما برایتان خدمت رسانی کنیم.

لازم به ذکر است که به دلیل تعداد بالای درخواست ها از 1 روز قبل برای هماهنگی نصب و سرویس لنت ترمز و دیسک ترمز در محل مشتری برای اولین بار به صورت تخصصی هماهنگی نمایید.

آیا نصب در محل دیسک ترمز و لنت ترمز به اندازه نصب در مکانیکی دقیق خواهد بود؟

از آنجا که ترمز قطعه بسیار حساسی از خودرو است نصب در محل لنت و دیسک ترمز توسط متخصصان کاملا مجرب و مجهز به تجهیزات کامل و تخصصی برای کار بر روی قطعات ترمز خودرو شما صورت می گیرد و با اطمان بالاترین دقت را در سطح کشور برای تعمیرات و سرویس لنت و دیسک ترمز خودرو شما آن هم به صورت در محل ارائه می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *