دسته‌بندی نشده

تقویت ترمز تندر 90 / ساندرو ( رفع مشکل ضعیف بودن سیستم ترمز تندر 90 )

تقویت ترمز تندر 90

رنو ال 90 در رنج قیمتی خودش ، یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید است. اما دو ضعف اصلی در این خودرو وجود دارد که می تواند تجربه بدی برای شما ایجاد کند . یکی ضعف در سیستم ترمز و دیگری ضعف در پایداری این خودرو است . تقویت ترمز یکی از راهکارهای این مسئله است.

اولین ضعف تندر 90 مربوط به پایداری این خودرو است. زیرا مرکز ثقل این خودرو بالا بوده که در مواقع مانور ناگهانی موجب چپ کردن این خودرو خواهد شد.

ضعف بعدی مربوط به سیستم ترمز خودرو است . ترمز تندر 90 بسیار به کیفیت لنت حساس بوده که موجب می‌ شود هر لنتی ، برای این خودرو مناسب نباشد . وقتی از لنت های متفرقه برای این ماشین استفاده کنید موجب ضعیف شدن ترمز خواهد شد.

اما راهکار تقویت سیستم ترمز ال 90 چیست؟ پطور می شود ترمز تندر 90 یا ساندرو را تقویت کرد تا دیگر مشکل ضعف ترمز در این خودرو وجود نداشه باشد ؟ آیا میشه به صورت دائمی این مشکل رو برطرف کرد و ترمز قوی برای خودرو ال 90 فراهم کرد؟

حالا مستقیم میریم سراغ راه حل . بهترین راه حل برای رفع مشکل ترمز ال 90 ، استفاده از لنت ترمز سرامیکی برای این خودرو است. با استفاده از لنت ترمز سرامیکی ، ترمز ماشین خود را تقویت می‌کنید و می توانید سیستم ترمز قوی تری را داشته باشید.

راهکار تقویت ترمز

تقویت ترمز

تندر 90 / ساندرو

لنت ترمز سرامیکی با خواصی که دارد ، برترین لنت بازار نام گرفته :

1 . تحمل حرارتی بالا و مقاومت بالا در برابر داغ کردن

2 . معروف بودن به لنت بی صدا و عدم سوت کشیدن

3 . دوام بالاتر از لنت های نیمه فلزی

مجموع این عوامل ، باعث می شود لنت ترمزهای سرامیکی ، برترین لنت ترمزهای بازار باشند و بتوان از آن ها برای تقویت ترمز ، استفاده کرد .

اگر به دنبال شناسایی لنت های برتر بازار هستید حتما مقاله لینک شده در این جمله را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *