لنت ترمز

بهترین مارک لنت ترمز برای ماشین شما کدام است؟؟

بهترین-برند-لنت-ترمز

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، ماشین ها خیلی خوب شدند. ماشین نیاز به ترمز دارد تا بتواند سرعت را کاهش دهد. این اتفاق توسط لنت و دیسک ترمز انجام می‌شود. دغدغه خیلی از افراد پیدا کردن بهترین مارک لنت ترمز است. در این مقاله قصد داریم تا بهترین برند لنت ترمز را به شما معرفی کنیم تا ماشین شما بدون هیچ مشکلی کار کند.

در تمام محصولات، مزایا باعث می‌شوند تا آن محصول محبوب شود. یک سری برند ها لنت ترمز هایی تولید می‌کنند که شاید از لحاظ کیفیتی مناسب باشد، اما وقتی شما آن را روی ماشین خود میندازید عواملی باعث می‌شود کیفیت لازم نداشته باشد. بهتره بگیم بعضی برند های لنت ترمز با بعضی از ماشین ها همخوانی ندارند و حتی ممکن است در مدت زمان طولانی به ماشین شما آسیب برسانند.

بهترین برند لنت ترمز

شما در حال حاضر وارد سایتی شدید که قرار نیست هیچگونه محصول بی کیفیت درون آن مشاهده کنید. مصباح ترمز یکی از سایت هایی هست که تمام لنت و دیسک های ترمز را امتحان می‌کند و اگر استاندارد های مورد نظر را داشته باشد، آن را موجود می‌کند. پس هر محصولی که اینجا به شما معرفی می‌شود و مزیت هایی دارد را می‌توانید در همین سایت ثبت سفارش کنید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.

برند الیگ

یکی از بهترین مارک لنت ترمز در ایران، بی شک الیگ است. البته این نکته را گفتم که ممکن است مثلا لنت ترمز الیگ برای ماشین پراید کیفیت خوبی را نداشته باشد. ولی همانطور که گفته شد مصباح ترمز تمام لنت ترمز ها را امتحان می‌کند و اگر کیفیت خوبی داشته باشد آن را موجود می‌کند. تمام لنت ترمز های موجود در سایت مصباح ترمز با برند الیگ، از جنس سرامیکی برخوردار است. پس هر محصولی از الیگ که در سایت مصباح ترمز موجود است، کیفیت خوبی دارد و شما با خیال راحت آن را سفارش دهید.

برند بلو Blue

لنت ترمز های بلو به صورت دیسکی در بازار عرضه می‌شود. البته این لنت ترمز در کشور چین تولید می‌شود. ما بعد از بررسی های مورد نظر و معیار قرار دادن استاندارد ها تصمیم گرفتیم تا این برند لنت ترمز را برای ماشین های 405، پژو پارس یا همان پرشیا و تمام محصولات سایپا موجود کنیم. یکی از بزرگترین مزیت های لنت ترمز بلو بی صدا کار کردن آن است. خیلی از لنت های ترمز جتی بهترین مارک لنت ترمز پیش میاد که آن را روی ماشین میندازیم و صدای سوت آن ما را کلافه می‌کند. اما با لنت ترمز بلو قرار نیست چنین تجربه ای را امتحان کنیم.

برند برک می

لنت ترمز برک می، یکی از بهترین لنت ترمز های موجود در بازار است. کشور کره تولید این محصول را انجام می‌دهد. کشور کره یکی از کشور هایی است که بهترین محصولات را در ارتباط با ماشین تولید می‌کند. این محصول هم صدای سوت را ندارد و مزیت بزرگتر آن، داغ نکردن آن است. ولی لنت ترمز داغ نکند عملکرد ترمز گیری در آب و هوای مختلف و شرایط مختلف بهتر است. به طور مثال جدیدا ترافیک مسئله ای است که باعث می‌شود در ایران لنت و دیسک خیلی سریع داغ می‌کند و عملکرد آن کاهش پیدا می‌کند. لنت ترمز برک می در سایت ما فقط برای محصولات سایپا موجود است.

آفورتیس

یکی از بهترین لنت ترمز هایی که می‌توانید در ایران پیدا کنید، همین برند آفورتیس هست. این شرکت به تازگی تولید لنت ترمز انجام می‌دهد و قیمت و کیفیت مناسبی دارد که توانسته رضایت مشتری بالایی تا این زمان ثبت کند. سمند، دنا و تمام ماشین های سایپا را شرکت آفورتیس ساپورت می‌کند. البته مدل های کاسه ای آفورتیس در سایت ما موجود است که توسط کشور چین تولید می‌شود. این محصول را حتما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا برای لنت ترمز پشت ماشین خود استفاده کنید.

ام بی کره

ام بی کرده برای ماشین سراتو است. ماشین سراتو یکی از ماشین های خوب در ایران است. برای چنین ماشینی باید قطعا از لنت ترمز خارجی استفاده کنید تا عملکرد بالایی داشته باشد. ام بی کره همانطور که از اسمش معلوم است، محصولی است که توسط شرکت کره تولید می‌شود و در بازار عرضه می‌شود.

ویژگی هایی که باید بهترین مارک لنت ترمز داشته باشد:

  • صدای سوت لنت اعصاب خیلی از افراد را خرد می‌کند که از کیفیت پایین لنت است. پس حتما لنتی انتخاب کنید که صدای سوت نداشته باشد.
  • عملکرد مناسب در هر شرایط آب و هوایی و مکانی. اگر لنت ترمز شما سریع داغ کند، عملکرد آن بسیار کاهش پیدا می‌کند و ممکن است باعث بالا رفتن احتمال تصادف بشود.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از لنت ترمزی استفاده کنید که از کیفیت بالا برخوردار باشد. ممکن است در قدم اول قیمت بالاتر آن باعث شود شما از لنت کیفیت پایین تر استقبال کنید، ولی این را لحاظ کنید که یک سری از لنت ها عمر بیشتری دارند و در بلند مدت برای شما ارزان تر محاسبه شوند. خرید لنت ترمز یکی از اتفاقاتی است که شما باید یکبار بهترین برند را انتخاب کنید تا همیشه برای ماشین خود از آن استفاده کنید. پس برای پیدا کردن بهترین لنت ترمز باید زمان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *